Kontakt

 EBRAM

ul. Lubocka 84A, 31-766 Kraków (Nowa Huta, Lubocza – Grębałów)

Zapraszamy Pon.-Pt. od 9.00 do 17.00

tel. 12 346 346 1 (biuro)

kom. 534 899 899 (sprzedaż, doradztwo techniczne, serwis) w godz. od 9.00- 18.00

e-mail: biuro@ebram.pl

Nasze oferty zawierające usługę montażu (bramy garażowe, automatyka do bram, wideodomofony, rolety zewnętrzne itp.) lub przedmioty wielkogabarytowe (bramy garażowe itp.) są ograniczone terytorialnie do Krakowa i najbliższych okolic. Zastrzegamy sobie prawo do nie udzielania odpowiedzi na zapytania z poza zasięgu działania naszej firmy.

Działalność firmy ukierunkowana jest głównie na klienta detalicznego oraz małe/średnie przedsiębiorstwa, w związku z tym nie bierzemy udziału w przetargach i nie odpowiadamy na zapytania cenowe dot. sprzedaży i montażu naszych produktów przy realizacji dużych obiektów budowlanych.

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu telefonicznego, prosimy o wysłanie wiadomości email- staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe na każdą przesłaną wiadomość. Czasami zdarza się że w ciągu dnia biuro może być chwilowo nieczynne (montaż, szkolenie, pomiar w terenie u klienta itp)- dlatego w przypadku planowanej przez Państwa wizyty lub w przypadku milczących telefonów biurowych prosimy o kontakt telefoniczny na numer 534 899 899 w godz. 9-17, aby potwierdzić obecność kompetentnej osoby w biurze.

W celu wysłania zapytania ofertowego zapraszamy do przesłania wiadomości na podany powyżej adres email.