Bramy rolowane (roletowe)

Bramy rolowane (roletowe)

Dzięki zwartej budowie (pionowe prowadzenie płaszcza, brak prowadnic podsufitowych) brama rolowana (lub roletowa) jest doskonałym rozwiązaniem dla garaży o małych gabarytach i krótkim podjeździe. Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować tak jak chcesz: zawiesić narty czy zgromadzić wędki. Miejsce potrzebne do zabudowy i funkcjonowania bramy roletowej zostało ograniczone do minimum. Panele podnoszą się pionowo do góry i chowają w skrzyni, dlatego możesz podjechać samochodem pod samą bramę, podobnie jak w bramie segmentowej.

Bramy standardowo wyposażone w silnik elektryczny sterowany drogą radiową lub za pomocą klawisza ściennego.

Dolna uszczelka komorowa idealnie przylega do posadzki, zapewnia dobrą izolacyjność pomieszczenia oraz kompensuje nierówności podłoża. Korba do awaryjnego otwierania bramy umożliwia łatwe zamykanie i otwieranie bramy w przypadku braku zasilania.

Panele aluminiowe wypełnione pianką poliuretanową oraz system uszczelek gumowych i szczotkowych na całym obwodzie bramy zapewniają izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu.
Jeżeli Twój garaż nie ma okien, warto pomyśleć o jego doświetleniu. Wyposażenie bramy w profile z przeszkleniami zapewni właściwy poziom oświetlenia wnętrza.

Możliwe trzy sposoby montażu: w otworze, na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczenia.